4moments Fotografia ślubna

kochamy to co robimy

Nasza Pasja

Twoje Wspomnienia

4moments to marka która zrodziła się z pasji. Historie, które opowiadamy są naturalne i prawdziwe. Uczucia, emocje, spontaniczne wydarzenia to jest to co chcemy pokazać poprzez nasze reportaże ślubne. Uśmiechy, łzy szczęścia, wzruszenia zatrzymujemy w kadrze byście mogli  wracać do Waszych wspomnień. Każdy ślub to nowa opowieść o ludziach, ich marzeniach, szczęściu, rodzinie, przyjaźni.
PerfectStory to idealnie opowiedziana historia, historia o miłości, ludziach, związkach. Gdzie obraz łączy się z dźwiękiem, gdzie historia ma swój początek.
Jeśli świadomie wybieracie fotografa i doceniacie formę reportażu, który nie ingeruje w intymność Waszego dnia, cieszę się że będziemy mogli się poznać.

Nasze mocne strony

Doświadczenie, Styl, Swoboda, Niezawodność

Doświadczenie to dziesiątki zrealizowanych zleceń, życzliwość i wsparcie. To pewność że w Waszych wspomnieniach nie zabraknie tych najpiękniejszych i najbardziej wzruszających chwil.
Styl to naturalne żywe kolory i kontrasty. Dbałość o detale. Ciekawe i niebanalne ujęcia zarówno z reportażu jak i pleneru.
Swoboda współpracy w miłej atmosferze. Bez skrępowania, dyskretnie podczas reportażu. Doskonała zabawa podczas pleneru.
Niezawodność i profesjonalne podejście.

W pogoni za inspiracją

podróże, sport, kuchnia, koty

Szukamy tego co ulotne, wyjątkowe, zachwycamy się chwilą. Uwielbiamy podróże, odkrywanie nowych miejsc, smaków, zapachów. Doświadczanie świata wszystkimi zmysłami daje nam wiele radości. Potęga gór, szum oceanu, zapach lasu, smak deszczu i delikatne futra naszych kotów.
Kiedy tylko mamy wolna chwile planujemy nasze podróże. Żeby się odprężyć wcale nie trzeba jechać na koniec świata, wystarczą nasze piękne Tatry, które kochamy od lat z wzajemnością. Lubimy chińska i meksykańską kuchnię. Kochamy wspinaczkę, która deje adrenalinę. Dobra energia to podstawa.